KOŁO FOTOGRAFICZNE "ZOOM"

logo koła fotograficznego SP3Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii z klas IV - VI  do uczestnictwa w Szkolnym Kółku Fotograficznym działającym w naszej szkole od września 2010.  Celem  prowadzenia Kółka Fotograficznego jest poszerzenie oraz realizacja artystycznych zainteresowań uczniów jak i wyrobienie w nich wrażliwość  na otaczający nas świat.   Program SKF  został ukierunkowany pod kątem  potrzeb oraz zainteresowań dzieci, które poznają min. historię fotografii, budowę i zastosowanie aparatów fotograficznych,  typy oraz podstawowe zasady fotografii jaki i główne tajniki elektronicznej obróbki zdjęć przy pomocy programów komputerowych.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.  Aparat cyfrowy jest mile widziany, ale nie wymagany (możliwość pracy w parach).

Zapisy oraz wszelkie informacje proszę kierować do opiekuna zajęć SKF, pani Weroniki Rapir

Zoom fotografuje i zdobywa wyróżnienia, luty 2016 r.

Szkolne koło fotograficzne „ Zoom" zostało wyróżnione w konkursie pt. "Zrób ciekawe zdjęcie i wygraj bilety do kina".Konkurs był organizowany przez Chojnicki Dom Kultury". Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do propagowania fotografii w dowolnej formie. Rozwijanie umiejętności dostrzegania otaczającego nas otoczenia oraz kreatywnego spędzania wolnego czasu. Do konkursu zgłoszono łącznie 105 fotografii. Nagrodzone zdjęcie zostało zrobione przez Anastazję Szpener. Wystawa nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć odbędzie się w ferie w CHDK. Oto nagrodzone zdjęcie, na zdjęciu modelka Julia Kamińska, uczestniczka koła fotograficznego.