KONKURSY MIEJSKO-GMINNE, POWIATOWE
Konkurs
Termin
Organizator
Powiatowy konkurs plastyczny "Podróże po Europie"
V 2019
K.Ginter,D.Lamczyk, L.Bardelska, A.Wójcik
"Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"-etap rejonowy
IV 2019
P.Skorupski,J. Michałowski, J. Turzyńska, R. Włodarczak, B.Kolarzyk, K. Ginter, B.Trzebiatowska, W. Rapir
"Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"-etap powiatowy
V 2019 j.w
Miejsko- gminny konkurs czytelniczy kl.IV-VI
VI 2019
E. Koperska, E. Murawska, M.Radtke, M.rostankowska, R.Bukowska, J.Zielińska
Miejsko-gminny konkurs ortograficzny kl.IV-VI
V 2019
E.Koperska, E. Murawska, M.Rostankowska, R.Bukowska, J.Zielińska
Miejsko-gminna olimpiada sportowa "Sprawny Przedszkolak "
V 2019
W.Koperska, N. Mocek, G. Jereczek, A. Piechowska, J.Orlikowska, J. Laszkiewicz, M. Urban-Pepióra
Miejsko-gminny konkurs piosenki polskiej
IV 2019
L.Bardelska, K.Ginter, W. Przytarski, A. Schulz, A. Wojcik
Diecezjalny Konkurs Biblijno-Plastyczny, test z wiedzy (konkurs kuratoryjny, etap szkolny, rejonowy, diecezjalny)

XII 2018

II 2019

IV 2019

M. Wolanik, s. Jana, K.Pakmur
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej-Mini piłka nozna(dz./chł.)
IV 2019
L.Szank, J. Turzyńska
Miejsko-gminny konkurs wiedzy o Chojnicach "Czy znasz swoje miasto?"
V 2019
P. Skorupski, L.Bardelska

KONKURSY MIEJSKIE

Konkurs                                              
Termin  
Organizator
Międzyszkolny konkurs ortograficzny j. angielskiego kl. IV-VI I J. Woźniczka, J. Kurowska, A. Szkudlarz
Miejski konkurs recytatorski " Dzieciństwo wierszem malowane"- dla klas 0-III
II M.Radtke
Międzyszkolne zawody- Mini piłka ręczna (dz./chł.)
II L. Szank, A. Wróblewska
"Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"- etap miejski
III
P.Skorupski, J. Michałowski, J. Turzyńska, R. Włodarczak, B. Kolarzyk, K. Ginter, B. Trzebiatowska, W. Rapir



Mini piłka nożna (dz./chł)
IV L. Szank, J. Turzyńska
Miejski konkurs wiedzy przyrodniczej klas II
IV M. Nowak, I. Szramka, M. Werra
Miejski konkurs ortograficzny kl. III
V M. Czarnecka, H. Nowacka, H. Piontkowska
Miejski konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych
V A. Szkudlarz, J. Kurowska
Miejski konkurs na plakat " Ciekawostka matematyczna"
V N. Mocek, A. Homa, M. Powroźniak, M. Krzemienicka.
Międzyszkolny konkurs o puchar "Sport to świetna zabawa"
VI A. Schulz, M. Pestka, C. Babińska
Miejskie indywidualne zawody plywackie
X 2018
J. Jaster
Miejskie zawody- sztafety pływackie
X 2018
J.Jaster
Międzyszkolny turniej " Mikołajkowy" piłki nożnej klas III-IV
XII L. Szank, J. Turzyńska, R. Włodarczak, W. Przytarski

KONKURSY SZKOLNE

Konkurs Termin Organizator
Szkolny konkurs wiedzy o Chojnicach i regionie klas IV-VI I E. Murawska, P. Skorupski, L. Bardelska
Diecezjalny Konkurs Biblijny- etap szkolny I M. Wolanik, s. Jana, K. Pakmur
Dzień Tolerancji-Konkurs plastyczny "Jestem tolerancyjny"

I

 

H. Piontkowska, K. Węckowska
" Moje korzenie"- konkurs historyczni-plastyczny- historia rodziny I P. Skorupski, M. Radtke, M. Wolanik, L Bardelska
XI szkolny konkurs "MILIONERZY" I W. Rapir, H. Kiedrowicz, C. Babińska
Szkolne rozgrywki w Mini piłkę siatkową (chł./dz.) I R. Włodarczak, J. Jaster, J. Turzyńska
Szkolny konkurs ekologiczno-przyrodniczy I/II B. Kolarzyk, A. Krieger Bajerowska
Konkurs recytatorski " Dzieciństwo wierszem malowane" - kl. 0-III, IV-VI I/II M. Radtke, C. Babińska
Festiwal Piosenki Zimowej dla grup "0" I/II G. Jereczek
Szkolny konkurs " W zdrowym ciele zdrowy duch" dla klas I II A. Szynalewska
Szkolny Konkurs "Bądźmy Razem" II K. Szczepańska
Konkurs "Ceramiczne Cudeńka" II B. Łącka, K. Szczepańska
Szkolne zawody w mini piłkę koszykową III J. Jaster, A. Wróblewska
Konkurs przyrodniczy " Wiosenne Potyczki" III B. Kolarzyk, A. Krieger Bajerowska
Szkolny konkurs piosenki przyrodniczo-ekologicznej klas edukacji wczesnoszkolnej III I. Szramka, M. Nowak
Szkolny konkurs ortograficzny dla klas III- eliminacje do wejewódzkiego konkursu w Gdańsku III C. Babińska
Szkolny konkurs "Pięknego czytania" j. angielskiego IV-VIII
IV A. Szkudlarz, J. Kurowska, N. Głąbała, J. Woźniczka
Szkolne rozgrywki w  Mini piłkę koszykową (dz../chł.)
III J. Jaster, A, Wróblewska, W. Przytarski, L. Szank
Szkolny Konkurs J. Niemieckiego dla klas VII
III L. Januszewska
Konkurs czytelniczy klas I-III "W świecie książek"
V M. Radtke
szkolny konkurs " Pocztówka z zagranicy" z j. angielskiego kl. IV-VII
V A. szkudlarz, R. Bukowska, J. Kurowska
szkolny konkurs "Pocztówka z zagranicy" z j. angielskiego kl. I-III
V N. Głąbała
Szkolny konkurs Ekologiczno- Przyrodniczy" dla klas II
IV M. Nowak, I. Szramka, M. Werra
Szkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej
IV
P.Skorupski, L. Bardelska
Szkolny konkurs piosenki polskiej " Śpiewać każdy może"
IV K. Ginter, W. Przytarski, R. Włodarczak, A. Szulz, L. Bardelska
Szkolny Turniej Taneczny
IV A. Wróblewska, R. Włodarczak, J. Jaster, J. Turzyńska
Konkurs ortograficzny klas II-III
IV/V
H. Weltrowska, M. Czarnecka, H. Piontkowska
Szkolny Konkurs "Święto Liczby Pi" ( 2 konkursy)
IV
Szkolny konkurs matematyczny klas I-III
V I. Szramka, M. Nowak, M. Pestka
Szkolny Dzień Sportu
1.06 J. Turzyńska, R. Włodarczak, L. Szank
Szkolne zawody w lekkoatletyce- ( dz../chł.)
VI A. Wróblewska, L. Szank
Szkolny Konkurs " Letnie przygody z ceramiką"
VI B. Łącka, K. Szczepańska
Szkolny Dzień Kibica
VI J. Jaster, R. Włodarczak
Szkolny Konkurs plastyczny "Miasto bez samochodów"
IX K. Ginter, D. Loamczyk, L. Bardelska, A. Wójcik
"Złota Polska jesień" dla klas I-III
X M. Czarnecka, H. Weltrowska, M. Pestka
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego ( dz./ chł.)
X W. Przytarski
Konkurs z okazji tygodnia Świadomości Dysleksji
X M. Radtke, M. Werra
" Szkolne Dni z Patronem"
XI M. Radtke, B. Kolarzyk, P. Skorupski, C. Babińska, M. Powroźniak
Olimpiada Wiedzy O Krajach Anglojęzycznychb dla klas III
XI N. Głąbała, J. Kurowska
Szkolny Konkurs Plastyczny pt." Święty Mikołaj"
XII C. Babińska, M. Radtke
Szkolny konkurs na wykonanie ozdoby choinkowej "Gwiazda- gwiazdeczka"
XII Z. Spichalska, B. Wielewska
Szkolne rozgrywki w mini piłkę siatkową (dz../chł.) XII