Sukces Laury

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Sukces Laury

Laura i ortograficzne zawiłości

Od organizatorów już XV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego przeprowadzanego corocznie dla uczniów klas trzecich z województwa pomorskiego, otrzymaliśmy wyniki. Z dumą ogłaszamy, że uczennica klasy IIIa, Laura Armo jest laureatką tego konkursu, zdobywczynią drugiego miejsca w województwie. Brawo Lauro! Jesteś niesamowita, ortograficzne zawiłości języka polskiego świetnie pokonujesz! Ortografia i interpunkcja to ważna rzecz dla każdego piszącego, dlatego bardzo cieszymy się z uzyskanego przez Ciebie wyniku. Bardzo gratulujemy i wyrażamy nasze wielkie uznanie!

Laura, aby zostać reprezentantką szkoły w ortograficznych potyczkach na szczeblu naszego województwa świetnie wypadła w szkolnych eliminacjach. Także teraz w wojewódzkich zmaganiach  ortograficznych pokazała, że doskonale opanowała sztukę bezbłędnego pisania.