Zapisy do klas I Szkoły Podstawowej nr 3
– rok szkolny 2024/2025

Zapisy uczniów na rok szkolny 2024/2025 dokonywane są w sekretariacie szkoły przy ul. Dworcowej 6 w godzinach jego pracy, tj. od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 52 397 49 66

Postępowanie rekrutacyjne odbywać się będzie w terminie 4-18 marca 2024 r., postępowanie uzupełniające 17-24 czerwca 2024 r.

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w terminie 23-29 kwietna 2024 r.

Zarządzenie Burmistrza

Obwód Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Druk Karty zapisu dla dzieci spoza rejonu do pobrania tutaj

Druk dla dzieci z rejonu do pobrania tutaj

Potwierdzenia przyjęcia woli tutaj

 

Podstawa prawna:

Uchwała Nr XXIX/334/17 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 20 lutego 2017r. w sprawie określenia kryteriów przyjęcia kandydata do klasy pierwszej publicznych szkół podstawowych oraz określenia wartości punktowej poszczególnych kryteriów - pobierz.

Zarządzenie Nr 12/2021 Burmistrza Miasta Chojnice z dnia 02 lutego 2021 r. w sprawie: ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2022/2023 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas I publicznych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów - pobierz.

ATUTY SZKOŁY

 • DZIENNIK ELEKTRONICZNY

 • STREFA Wi-Fi, INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

 • WIELOFUNKCYJNE BOISKO "SĘPIK",

 • BOISKO TRAWIASTE

 • PLAC ZABAW "RADOSNA SZKOŁA"

 • GABINET TERAPII ZAJĘCIOWEJ DLA UCZNIÓW Z TRUDNOŚCIAMI DYDAKTYCZNYMI ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM DYSLEKSJI

 • PROFESJONALNIE WYPOSAŻONY GABINET LOGOPEDYCZNY

 • WYREMONTOWANE BOISKO REKREACYJNE, PRZYSZKOLNE TERENY ZIELONE

 • SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA

 • SALA 'LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI'

 • SZKOŁA PO TERMOMODERNIZACJI

 

 

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 prowadzi nabór do oddziałów przedszkolnych dla trzylatków, czterolatków, pięciolatków;  bezpłatnych oddziałów przedszkolnych dla dzieci 5 i 6 - letnich

Podania do oddziałów przedszkolnych dostępne są i składać je należy w Sekretariacie Przedszkola nr 3 przy ul. Młodzieżowej 44, tel. 52 565-20-60.