Zapisy do klas I Szkoły Podstawowej nr 3
– rok szkolny 2021/2022

Składanie wniosków do klas I wraz z załącznikami (z Uchwały Rady Miejskiej) w terminie 2-18 marca 2021 roku, postępowanie uzupełniające w terminie 16-21 czerwca 2021 roku.

 

Zapisy uczniów na rok szkolny 2021/2022 dokonywane są w sekretariacie szkoły przy ul. Dworcowej 6 w godzinach jego pracy, tj. od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 052 397 49 66

 

Druk Karty zapisu do pobrania tutaj

Podstawa prawna:

Uchwała Nr XXIX/334/17 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 20 lutego 2017r. w sprawie określenia kryteriów przyjęcia kandydata do klasy pierwszej publicznych szkół podstawowych oraz określenia wartości punktowej poszczególnych kryteriów - pobierz.

Zarządzenie Nr 12/2021 Burmistrza Miasta Chojnice z dnia 02 lutego 2021 r. w sprawie: ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas I publicznych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów - pobierz.

ATUTY SZKOŁY

  • DZIENNIK ELEKTRONICZNY

  • STREFA Wi-Fi, INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

  • WIELOFUNKCYJNE BOISKO "SĘPIK",

  • BOISKO TRAWIASTE

  • PLAC ZABAW "RADOSNA SZKOŁA"

  • GABINET TERAPII ZAJĘCIOWEJ DLA UCZNIÓW Z TRUDNOŚCIAMI DYDAKTYCZNYMI ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM DYSLEKSJI

  • PROFESJONALNIE WYPOSAŻONY GABINET LOGOPEDYCZNY

  • WYREMONTOWANE BOISKO REKREACYJNE, PRZYSZKOLNE TERENY ZIELONE

  • SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA

  • SZKOŁA PO TERMOMODERNIZACJI

 

 

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 prowadzi nabór do oddziałów przedszkolnych dla trzylatków, czterolatków, pięciolatków;  bezpłatnych oddziałów przedszkolnych dla dzieci 5 i 6 - letnich

Podania do oddziałów przedszkolnych dostępne są i składać je należy w Sekretariacie Przedszkola nr 3 przy ul. Młodzieżowej 44, tel. 52 565-20-60.