Miejski konkurs przyrodniczy dla klas II

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Miejski konkurs przyrodniczy dla klas II

20 kwietnia  w naszej szkole z okazji Dnia Ziemi odbył się Miejski Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Ekologiczny kl.II . Celem konkursu było  m.in. uwrażliwienie na konieczność ochrony środowiska, rozbudzanie zainteresowań przyrodniczych, integrowanie środowisk uczniowskich. 2 osobowe reprezentacje kl.2 poszczególnych szkół podstawowych zmagali się z 12 zadaniami przyrodniczo-ekologicznymi wzbogaconymi o pytania dotyczące Parku Narodowego ,, Bory Tucholskie,,. Po podsumowaniu punktacji komisja wyłoniła laureatów.

I .m. reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5

II. m. reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7

III. m. reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3

IV m. reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8