Witamy gości z Przedszkola nr 3

Witamy gości z Przedszkola nr 3

8 maja 2023 roku dzieci z Przedszkola nr 3 odwiedziły naszą szkołę, bo nic tak nie cieszy, jak to, że  można wszystko co szkolne poznawać na miejscu.  I tak grupy Jeżyki, Pszczółki i Żabki z ciekawością, radośnie poznawały szkołę i wiedzą już o szkole wszystko, co każdy przyszły uczeń wiedzieć powinien. Grupy przedszkolaków obserwowały w salach lekcyjnych swoich starszych kolegów, uczestniczyły  w przygotowanych zajęciach szkolnych , odwiedziły bibliotekę i czytelnię, stołówkę, salę gimnastyczną i wszystkie specjalne pomieszczenia, Salę Doświadczania Świata, Piwnićę Sensoryczną, nowoczesną salę terapii, szkolne pracownie, sale i wiele, wiele innych szkolnych zakamarków. Szkoła nr 3 bardzo urzekła gości, wielu z nich wróci tu we wrześniu jako jej nowi najmłodsi uczniowie.

Zwiedznie szkoły trwa w najlepsze, we wtorek, 9 maja gościliśmy także niezwykle sympatyczne przedszkolaki z Bajki.