Trzecie miejsce w półfinale wojewódzkim!

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Trzecie miejsce w półfinale wojewódzkim!

Na boisku Modrak w Chojnicach odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. Nasze dziewczęta zajęły trzecie miejsce.

Po triumfie w zawodach miejskich i zawodach powiatowych, reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Sam udział w zawodach to spory sukces naszej drużyny. Dziewczęta bowiem już na starcie znalazły się w grupie 20 najlepszych drużyn województwa pomorskiego.

Zawody odbyły się zgodnie z terminarzem Szkolnego Związku Sportowego, a organizacją imprezy zajęli się nasi nauczyciele wf. Podczas półfinału reprezentacja SP 3  zmierzyła się z zawodniczkami z Pączewa, Czerniewa i Grabowa Kościerskiego. Dziewczęta zdołały ograć ekipę Pączewa 1:0. Następnie zremisowały z Czerniewem 2:2 i niestety uległy najlepszej drużynie zawodów – dziewczętom z Grabowa Kościerskiego, 0:5. W klasyfikacji końcowej, reprezentacja SP 3 zdołała zmieścić się na podium, zajęła trzecie miejsce.

Wyniki:

SP 3 – PSP Pączewo 1:0

SP 3 – SP Czerniewo 2:2

SP 3 – ZS Grabowo Kościerskie 0:5

Kolejność Końcowa:

1. miejsce Zespół Szkół Grabowo Kościerskie

2. miejsce Szkoła Podstawowa Czerniewo

3. miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach

4. miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Pączewo

Skład drużyny SP 3: Laura Goss, Sandra Elas, Maryna Tsynkun, Daria Skórczewska, Nadia Szymańska, Agnieszka Zilse, Amelia Zblewska, Dominika Jażdżewska, Wiktoria Modrzejewska.