Próbne egzaminy dla klas 8

| Opublikowane w: Aktualności
Próbne egzaminy dla klas 8

Dyktanda.pl i Mathematics.live wciąż oferują wszystkim uczniom ósmej klasy możliwość udziału w bezpłatnych próbnych egzaminach ósmoklasisty!

Egzaminy ósmoklasisty zbliżają się wielkimi krokami, startując już 23 maja. To ostatnie dni, aby skorzystać z naszych próbnych arkuszy i przygotować się do tego istotnego wydarzenia. Przygotowaliśmy dla Was 34 arkusze z języka polskiego i matematyki, przy współpracy z profesjonalnymi egzaminatorami.

Nasze próbne egzaminy ósmoklasisty zawierają różne typy pytań, takie jak pytania otwarte i zamknięte, co pozwoli uczniom na dogłębne przygotowanie do prawdziwego egzaminu. Więcej informacji na temat próbnego egzaminu ósmoklasisty jest dostępnych na naszej stronie internetowej: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/.

Udział w próbnych egzaminach to idealna okazja do budowania pewności siebie i minimalizowania stresu podczas prawdziwego egzaminu. Serdecznie zachęcamy do wykorzystania tej szansy!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live