Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj razem z nami”

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj razem z nami”

Uczennice naszej szkoły w miniony weekend wzięły udział w XXI Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj razem z nami”którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku, a współorganizatorami: Gminne Centrum Kultury oraz Gmina Czersk.

Naszą szkołę reprezentowały solistki: Nadia Szymańska z klasy VIIIc w kategorii klas VII-VIII, oraz Nina Fierek z klasy IIIc w kategorii klas I-III a także Trio: Julia Andrzejewska, Liliana Dąbkowska i Amelia Hinc z klasy VIc w kategorii zespoły IV- VI.

Z radością informujemy, że w tym Przeglądzie Piosenki na etapie Wojewódzkim Nina Fierek wyśpiewała III miejsce w kategorii klas I-III a Nadia Szymańska otrzymała wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII.

Serdecznie gratulujemy!