Dzieciństwo wierszem malowane

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Dzieciństwo wierszem malowane

5 i 6 lutego w SP 3 upłynęły w duchu poezji dziecięcej – odbyła się kolejna, już osiemnasta edycja konkursu „Dzieciństwo wierszem malowane”. W konkursowe szranki stanęli najpierw reprezentanci klas I – III,  następnie klas IV – VIII. Frekwencja jak zwykle dopisała, a jury w składzie : p. Justyna Zielińska, p. Marzanna Rostankowska, p. Ewa Leszczyńska, miało nie lada problem  z wyłonieniem szóstki finalistów (po 3 osoby z każdej kategorii wiekowej), którzy będą reprezentować szkołę podczas etapu miejskiego konkursu – 5 marca w Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia kościoła gimnazjalnego). Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 oraz Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na to wydarzenie wszystkich uczniów chojnickich szkół podstawowych wyłonionych podczas eliminacji szkolnych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Laureaci klas I – III

1. Miejsce Oliwier  Bonik kl. IIa