Sport to świetna zabawa! Rozgrywki miejskie 2023

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia, Sport
Sport to świetna zabawa! Rozgrywki miejskie 2023

Sport to świetna zabawa!

Po raz kolejny, już dwudziesty czwarty, przekonały się o tym drużyny uczniów klas 1-3 z chojnickich szkół podstawowych (nr 1, nr 3, nr 5, nr 7 oraz nr 8), które spotkały się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach. Dwunastoosobowe zespoły konkurowały ze sobą o to, która ze szkół będzie przez rok posiadała puchar miejskich rozgrywek sportowych “Sport to świetna zabawa”. Uczniowie dowiedli swej kondycji i sprawności fizycznej biorąc udział w ośmiu konkurencjach sportowych, w których liczyła się szybkość, refleks, celność i dokładność. Emocje sięgały zenitu! W związku z tym, że walka pomiędzy drużynami była bardzo wyrównana, konieczne okazało się rozegranie dogrywki między trzema szkołami.

Wyniki prezentują się następująco:

1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 5

2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 1

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 3

4 miejsce Szkoła Podstawowa nr 8

5 miejsce Szkoła Podstawowa nr 7

Puchar zawodów na rok trafia więc do Szkoły Podstawowej nr 5! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie dziękujemy wszystkim za świetną zabawę.

Współzawodnictwo sportowe nie tylko rozwija sprawność fizyczną, uczy także zdrowej rywalizacji i zasad fair play. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców SP3.

Zapraszamy do wspólnej sportowej zabawy już za rok!