Rozstrzygnięcie konkursów, akcji ogłoszonych przez Radę Rodziców

Rozstrzygnięcie konkursów, akcji ogłoszonych przez Radę Rodziców

Konkurs ogłoszony przez Radę Rodziców -  Na najładniejszą, zadbaną klasę w roku szkolnym 2022/2023

Jury ogłasza zwycięzców:

zwycięzca w kategorii klas 0-3:
sala nr 40 - opiekun Mirosława Czarnecka, Beta Wielewska, nagroda lody dla klas 1B i 1C

zwycięzca w kategorii klas 4-8:
sala nr 27 - opiekun Piotr Skorupski, nagroda wyjście na pizzę dla klasy 5C

wyróżnienie w kategorii klas 4-8
sala nr 5 - opiekun Anna Homa, nagroda lody dla klasy 5A

GRATULUJEMY zwycięzcom, Dziękujemy wszystkim nauczycielom, zespołom klasowym za dbanie o wizerunek sal. Kolejna możliwość wygrania nagród już w kolejnym roku szkolnym :)

Konkurs na systematyczne, dobrowolne wpłaty dla Rady Rodziców

Rada Rodziców informuje, że jury wyłoniło zwycięzców konkursu ogłoszonego przez Radę Rodziców Na zwycięską klasę za największe dobrowolne wpłaty na Radę Rodziców:

zwycięzcy w kategorii klas 0-3:
1. klasa 1c
2. klasa 0
3. klasa 3c

zwycięzcy w kategorii klas 4-8:
1. klasa 4d
2. klasa 8e
3. klasa 4b

Nagrodami są wyjścia z wychowawcami klas na pizze ufundowane przez Radę Rodziców.

GRATULUJEMY zwycięzcom, Dziękujemy wszystkim rodzicom za wpłaty na Radę Rodziców. Przypominamy, że poprzez te wpłaty tworzymy wspólne dobro dla naszych dzieci przez cały rok szkolny, wszystkie nagrody w szkolnych konkursach, dofinansowania, nagrody na koniec roku szkolnego za osiągnięte wyniki w nauce (karty podarunkowe) finansujemy właśnie z Państwa wpłat na Radę Rodziców. Wszystkie wpłacone pieniądze wracają do uczniów naszej szkoły.

Z pozdrowieniem
Przewodniczący RR