Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 , klasy ósme

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 , klasy ósme

Wakacje …czas… start!

23 06.2023r. uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym udali się do szkoły po odbiór swoich świadectw oraz wszelkiego rodzaju gratyfikacji i z radością na twarzach rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje!

W tym dniu najważniejsi byli - absolwenci - uczniowie klas ósmych - opuszczający mury szkoły i wkraczający w kolejny etap edukacyjny.

Po raz ostatni zabrzmiał dla nich hymn szkoły, nastąpiło także uroczyste ślubowanie i przekazanie sztandaru szkoły klasom młodszym.

Kolegów i koleżanki pożegnali także reprezentanci klas siódmych i ósmych w specjalnie przygotowanym występem artystycznym.

Przemówieniom, podziękowaniom i gratulacjom nie było końca, a każde w nich budziło emocje i wzruszenia!

Podczas uroczystości podziękowano także nauczycielom, zwłaszcza kończącym pracę w szkole p. Marzenie Radtke, p. Marioli Werze oraz p. Bernadecie Kolarzyk. Rada Rodziców uhonorowała także nagrodą książkową ośmiu nauczycieli za trud pracy edukacyjno - wychowawczej oraz zaangażowanie w działalność szkoły.

Wszystkie nagrody, jakie otrzymali uczniowie ufundowała Rada Rodziców SP3, były to bony podarunkowe do sklepu martes oraz książki.

Drodzy Absolwenci!

Życzymy Wam samych sukcesów w dalszej edukacji, miło i sympatycznie wracajcie myślami do naszej szkoły, dbajcie o nawiązane tu relacje i przyjaźnie. Spełniajcie swoje marzenia!

Kochani Uczniowie!

Grono Pedagogiczne SP3 życzy Wam wspaniałych, pełnych wrażeń, bezpiecznych, udanych wakacji. Niech ten czas będzie dla Was okazją do poznawania nowych miejsc, zdobywania doświadczeń, zawierania przyjaźni, nabywania nowych umiejętności.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Wakacje …czas… start!

Drodzy Absolwenci!

Kochani Uczniowie!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!