Zbieramy Talenciaki Lidla !

Zbieramy Talenciaki Lidla !

Szanowni Nauczyciele, Uczniowie oraz Rodzice,
już po raz drugi chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnego działania na rzecz Naszej szkoły. W sklepach sieci Lidl rusza druga edycja programu "Szkoły Pełne Talentów". Po zakończeniu poprzedniej edycji, dzięki Waszemu zaangażowaniu, do Naszych uczniów trafiły atrakcyjne nagrody :
- magnetyczna piramida żywienia,
- boom, boom rurki i dzwonki (2 duże zestawy),
- zestawy instrumentów muzycznych (3 zestawy).
Tegoroczna akcja trwa od 1 września do 5 listopada 2023r..
Talenciaki będą przekazywane za każde wydane 50 zł. na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.
Talenciaki będzie można aktywować przez platformę dostępną na lidl.pl/szkoły, wykorzystując kod numeryczny lub skanując unikalny kod QR, i przypisać je do Naszej szkoły. Można także przekazać je w tradycyjnej formie i wrzucić do specjalnie przygotowanych pudełek, które będą znajdowały się przy pokoju nauczycielskim oraz na korytarzu przy salach klas I-III.
DZIAŁAJMY RAZEM NA RZECZ NASZEJ SZKOLNEJ SPOŁECZNOŚCI !!!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego :) :) :)