Laptopy dla czwartoklasistów!

Laptopy dla czwartoklasistów!

W ramach rządowego programu Ministerstwa Edukacji (ustawa z dnia 7 lipca 2023 r. o wsparciu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli Dz. U. 2023 poz. 1369)  w czwartek 27 września opiekunowie prawni uczniów klas 4 po dopełnieniu formalności, odebrali przysługujące dzieciom laptopy.
Cyfryzacja edukacji jest inwestycją w przyszłość uczniów, komputer staje się niezbędnym, koniecznym narzędziem wspierającym edukację. Zgodnie z  założeniami programu rodzic nie może dokonywać żadnych czynności rozporządzających sprzętem przez okres 5 lat, powinien jednak monitorować i nadzorować użytkowanie sprzętu przez podopiecznych. Więcej na temat programu można przeczytać tu:
Laptopy dla 4-klasistów szkół podstawowych – równe szanse dla uczniów - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Cieszymy się ze wsparcia rządowego i mamy nadzieję, że pomoże ono w jeszcze efektywniejszym zdobywaniu wiedzy! Życzymy naszym czwartoklasitom dobrej, owocnej pracy z nowymi laptopami.