Miejskie Igrzyska w sztafetowych biegach przełajowych

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia, Sport
Miejskie Igrzyska w sztafetowych biegach przełajowych

Biegowe reprezentacje naszej szkoły, wzięły udział w miejskich Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Drugie miejsce starszych chłopców to najlepszy wynik z zespołów SP 3.

Pierwsze, tegoroczne zawody sportowe, rozgrywane zgodnie z kalendarzem Szkolnego Związku Sportowego, odbyły się w chojnickim Lasku Miejskim. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych.

W kategorii młodszych chłopców (rocznik 2011 i młodsi), nasza reprezentacja zajęła czwarte miejsce. Starsze dziewczęta (rocznik 2009- 2010) w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wywalczyły trzecie miejsce. Najlepiej spisali się starsi chłopcy, w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, zajmując drugą pozycję.

Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Nalewaj, Dawid Kuehn, Jakub Religa, Adrian Chytrowski, Aleksander Knitter, Szymon Lewandowski, Oliwier Cieśliński,  Lena Bystrzycka, Martyna Gwizdała, Maja Kloskowska, Patrycja Lica, Agata Urbanowicz, Martyna Wirkus, Mateusz Budryca, VadymDemchuk, Aleksander Marasz, Ksawery Reszka, Oliwier Skiba, Bartosz Wnuk – Lipiński, Karol Żywicki.

Gratulujemy naszym biegaczom.