SP 3 najlepsza w badmintonie

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia, Sport
SP 3 najlepsza w badmintonie

Dużym sukcesem naszych podopiecznych zakończyły się miejskie rozgrywki Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Wszystkie reprezentacje naszej szkoły powalczą w finale powiatowym.

Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt i chłopców rozegrano w SP 3. Nasi badmintoniści nie byli jednak zbyt gościnni. Reprezentacje „trójki” nie miały sobie równych podczas rywalizacji chojnickich szkół podstawowych zarówno w Igrzyskach Dzieci jak i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Wyniki miejskich rozgrywek:

Igrzyska Dzieci - dziewczęta:

SP 1 – SP 3 0:3

Igrzyska Dzieci - chłopcy:

SP 3 - SP 1 3:0

SP 3 – SP 8 3:0

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - dziewczęta:

SP 3 – SP 1 3:0

SP 3 – SP 7 3:2

Igrzyska Młodzieży Szkolnej  -chłopcy:

SP 3 – SP 1 3:0

Naszą szkołę reprezentowali: Nadia Kurlandt, Szymon Nalewaj, Maksymilian Kłopotek Główczewski, Mateusz Budryca, Kamil Grochowski, Krystian Ernest, Milena Ginter, Sandra Elas, Julia Andrzejewska.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za start uczniów w finale powiatowym!