XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny o Tematyce Filmowej - wyniki naszych uczniów

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny o Tematyce Filmowej - wyniki naszych uczniów

Konkurs "OCZY OTWARTE NA KINO" zorganizowany został w ramach XXV Chojnickiego Filmobrania i polegał na wykonaniu plakatu kinowego ulubionego filmu. Na konkurs wpłynęła rekordowa ilość prac  . Nadesłano 346 rysunków z całego powiatu chojnickiego. Wśród prac nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się prace plastyczne naszych uczniów:

kategoria KLASY VII-VIII

I Miejsce:

Patrycja Lica, kl.7a
Zosia Lewińska, kl.7a

kategoria KLASY IV-VI

Wyróżnienie:

Olga Gołuńska, kl.5a
Dawid Wahl, kl.6a
Cezary Dymerski, kl.4b

GratulujemyI

Organizatorzy: Chojnickie Centrum Kultury, Starostwo Powiatowe w Chojnicach, Europejskie Stowarzyszenie "Pomerania", Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" rozdali już nagrody, a prace eksponowane były na wystawie plenerowej w gablotach przed budynkiem ChCK od strony Wzgórza Ewangelickiego. Było nam niezmiernie miło wśród  interpretacji plastycznych tematu podziwiać prace naszych uczniów. Brawo!