O tolerancji. Wystawa książek w bibliotece

O tolerancji. Wystawa książek w bibliotece

Wystawa książek

Biblioteka szkolna nawiązała współpracę z Pomorską Biblioteką Pedagogiczną im. Gdańskiej Macierzy Szkolnej w Gdańsku. Filia Chojnice, czego efektem jest wystawa książek, dostępna w czytelni szkolnej. Książki zostały szkole użyczone na zasadzie wypożyczania międzybibliotecznego i pozostają do dyspozycji nauczycieli i zainteresowanych rodziców. Materiały poświęcone są tematyce tolerancji i akceptacji, pełna lista tytułów dostępna jest na stronie szkoły w zakładce Informacje -  biblioteka.
W czytelni wyeksponowano także książki z księgozbioru biblioteki SP3, dostępne w szkonej wypożyczalni.

link do

Bibliografia - wykaz książek pożyczonych do zbiorów biblioteki szkolnej i eksponowanych w bibliotece SP3 na podst. wypożyczeń międzybibliotecznych z dn. 28.09.2023 r.