Szkolny etap konkursu recytatorskiego Eko Art ` 2023

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Szkolny etap konkursu recytatorskiego Eko Art ` 2023

Kolejna edycja szkolnego konkursu recytatorskiego za nami! 23 października czytelnia szkolna przypominała troszkę las, a zebrane jury w składzie : p. M. Radtke, p. M. Rostankowska oraz p. E. Leszczyńska wysłuchało pięknych recytacji przygotowanych przez uczniów klas 1-3, 4-6 oraz 7-8, nawiązujących tematycznie do otaczającej nas przyrody. Nad całością edycji tegorocznego konkursu czuwała p. A. Czajkowska. Łącznie do konkursu przystąpiło 41 osób, a troje zwycięzców z każdej kategorii wiekowej, będzie reprezentowało naszą szkołę na szczeblu powiatowym w Chojnickim Centrum Kultury w dniach 6-7.11, ponadto uczennica z klasy 1d, Zofia Gierszewska, przygotowała utwór w języku kaszubskim, tym samym zaprezentuje szkołę 10.11 w kaszubskiej odsłonie konkursu również w CHCK.

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni i ugoszczeni słodkim poczęstunkiem, tegoroczne nagrody nawiązywały do tematyki konkursu: były to cebule tulipanów, które uczniowie mogą posadzić także na naszych szkolnych zieleńcach oraz kwiaty doniczkowe: fiołki, skrzydłokwiaty, sukulenty. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP3.Wyniki konkursu:

kategoria klas 1-3

-Kategoria klas 7-8

1 miejsce Paula Fryca, kl. 8b

1 miejsce Mateusz Budryca, kl. 7a

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!