Drudzy w powiecie

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Drudzy w powiecie

Kolejne, udane zawody sportowe w wykonaniu naszych uczniów. Tym razem reprezentacje SP 3 rywalizowały w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeja.

Do rywalizacji w miejskich zawodach szkolnych w unihokeju, jako pierwsi przystąpili młodsi chłopcy. W Szkole Podstawowej nr 1, w której odbyły się zawody,  zmierzyli się z reprezentacjami SP 7 i SP 1. Po porażkach 1:2 z „siódemką” i 2:3 z „jedynką” zajęli trzecie miejsce.

Nieco lepiej wypadły dziewczęta starsze. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej po porażce z SP 7 0:2 i zwycięstwie nad SP 1 3:1, z zawodów wróciły z dyplomem za miejsce drugie.

Starsi chłopcy zwyciężyli w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeja. Pokonali zespół SP 1 4:1 i zremisowali z SP 7 1:1. Dzięki wygranej w etapie miejskich, nasi chłopcy rywalizowali w finale powiatowym. Tam zmierzyli się z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Zalesiu. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1 i do wyłonienia zwycięzców potrzebna była dogrywka. Niestety, po zaciętej walce, nasza drużyna przegrała z SP Zalesie 2:3, zajmując tym samym drugie miejsce w finale powiatowym.

Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Nalewaj, Maksymilian Kłopotek – Główczewski, Tomasz Górny, Adrian Chrapkowski, Jakub Religa, Dawid Kuehn, Aleksander Knitter,  Błażej Cichewicz, Bartosz Górecki, Mariami Maisuradze, Maryna Tsyrkun, Milena Ginter, Sandra Elas, Zofia Lewinska, Patrycja Lica, Maja Kloskowska, Vadym Demchuk, Mateusz Budryca, Karol Żywicki, Oliwier Skiba, Bartłomiej Wnuk Lipiński, Ksawery Reszka, Szymon Siwiński.