Jesteśmy SZKOŁĄ Z MISJĄ!

Jesteśmy SZKOŁĄ Z MISJĄ!

Z ogromną dumą dzielimy się Wami miłą wiadomością otrzymaną od Fundacji Redemptoris Missio. Za wzorowe, pełne serca i ofiarności przeprowadzenie w październiku 2023 roku zbiórki materiałów opatrunkowych dla szpitali misyjnych w  Afryce szkoła po raz kolejny została  wyróżniona tytułem SZKOŁY Z MISJĄ. To zasługa wszystkich, którzy wsparli akcję pomocy humanitarnej i odpowiedzieli na prowadzoną w szkole zbiórkę. Macie wielkie serca i zawsze potraficie pospieszyć z pomocą słabszym i potrzebującym. Posiadacie ogromną dobrą moc. Niesiecie wsparcie i nadzieję tam, gdzie jest tak bardzo potrzebna. Bardzo Wam dziękujemy.

Od pani Justyny Janiec - Palczewskiej, prezes Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio otrzymaliśmy na adres koorynatorów akcji miłe słowa podziękowań, które teraz Wam przekazujemy - "Drodzy Koordynatorzy! Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Waszą pomoc. Dzięki darom, które nam  przekazaliście będziemy mogli pomóc wielu potrzebującym. Dziękujemy za Waszą wrażliwość na losy najuboższych mieszkańców świata. To wspaniałe, że w pomoc angażujecie swoich podopiecznych i od najmłodszych lat uczycie ich zauważać potrzeby drugiego człowieka. Z ogromną radością chcielibyśmy przyznać Waszej placówce tytuł „SZKOŁA Z MISJĄ”.

szkolne katechetki, koordynatorki akcji humanitarnej w szkole