Eko Art - etap powiatowy

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Eko Art - etap powiatowy
Konkurs recytatorski Eko - Art cieszy się wśród uczniów sporym zainteresowaniem, już tradycyjnie odbywa się on  w ramach Dni Kultury Kaszubsko - Pomorskiej.
Ponad stu uczestników z powiatowych szkół chojnickich wzięło udział w recytatorskich potyczkach na deskach chojnickiego teatru - wiersze obowiązkowo musiały dotyczyć otaczającej nas przyrody. Nasi szkolni reprezentanci zasługują na ogromne brawa i słowa uznania - występ na “dużej” scenie to prawdziwe wyzwanie! Wyróżnienia II stopnia zdobyli recytatorzy w kategorii klas I-III: Jagoda Szynalewska, Cezary Girzelski oraz Pola Wojewska a także reprezentantka szkoły w kategorii klas VII - VIII - Paula Fryca. W kategorii klas IV - VI trzecie miejsce zajął Oliwier Cieśliński, natomiast Anna Skorupska i Nina Fierek zdobyły wyróżnienia I stopnia. W kaszubskiej odsłonie konkursu szkołę reprezentowała Zofia Gierszewska otrzymując wyróżnienie II stopnia. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!