Kolejne lekcje z programowania

Kolejne lekcje z programowania

Dzięki współpracy z zespołem PIXBLOCKS uczniowie naszej szkoły mogą uczestniczyć w BEZPŁATNYCH WARSZTATACH z programowania!

Razem z naszymi Mentorami, zapraszamy na BEZPŁATNE aktywizujące WARSZTATY Z PROGRAMOWANIA uczniów w wieku 7-16 lat!

23.11.2023 r. o godz. 17:00

30.11.2023 r. o godz. 17:00

ZAPISY*: https://tinyurl.com/PixBlocks-WARSZTATY

(dziecko zapisuje rodzic)

W polu "kod szkoły" na końcu formularza do zapisów, prosimy o wpisanie indywidualnego kodu Państwa szkoły z Programu "Rozwijaj się z PixBlocks": PP_ZSP3CHO

Więcej o warsztatach
Dzieci zostaną automatycznie przypisane do odpowiedniej grupy wiekowej  W swoich grupach, zobaczą jak fajne jest programowanie i stworzenie własnej gry na początek.
Młodsi (7-10 lat) poznają podstawy programowania wizualnego w Bloczkach! Nie potrzeba nawet obsługiwać klawiatury! Myszka lub TouchPad w zupełności wystarczą
Co jeszcze warto wiedzieć:
Na warsztaty zapraszamy dzieci, ale zachęcamy rodziców do towarzyszenia!
Warsztaty prowadzimy w naszej aplikacji. Nie trzeba jej ściągać
Rodzic zapisuje swoje dziecko, a my wygenerujemy dla niego login do aplikacji.

Zapisując dziecko na warsztaty, rodzic daje mu możliwość rozwijania kreatywności, umiejętności logicznego myślenia i nauki przy zabawie.
Z PixBlocks przygotowuje uczniów na przyszłość, dlatego dobrze, aby zaczęło już teraz!

P.S.  Jeżeli dziecku spodoba się programowanie z PixBlocks, po warsztatach rodzic otrzyma specjalny kod zniżkowy na kurs programowania - aż 250 zł!