I Ty zostań św. Mikołajem

I Ty zostań św. Mikołajem

Już dwudziesty trzeci raz uczniowie SP3 zbierają w okresie świątecznym dary dla zwierząt z chojnickiego Przytuliska. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdę zwierząt, chcemy być współodpowiedzialni za los zwierząt, pragniemy pomóc głodnym i bezdomnym zwierzakom.

POTRZEBY SCHRONISKA SĄ OGROMNE!
Zbieramy to co bardzo, bardzo jest zwierzakom potrzebne:

-karma dla zwierząt, w tym specjalistyczna( psy i koty),
-artykuły spożywcze (kasza, makaron, ryż),
-lekarstwa i opatrunki,
-miski,
-obroże,
-kuwety,
-zabawki dla zwierząt,
-stare kołderki, prześcieradła, poszwy i koce.
-środki czystości (płyn do naczyń, płyn do podłóg, mleczka do czyszczenia, ściereczki)

ZAPLANOWANY PRZEBIEG AKCJI:

I ETAP: od 8.11.2023r. – 15.12.2023r. – zbiórka rzeczy przez uczniów klasy II b (w sali 40) i klasy II a (w sali 41)

II ETAP: 18.12.2023r. – 21.12.2023r. – zawiezienie darów do schroniska.

ORGANIZATORAMI AKCJI SĄ:
Uczniowie kl.II b z wychowawcą p. Mirosławą Czarnecką
Uczniowie kl.II a z wychowawcą p. Hanną Weltrowską

Wszystkim, którzy mogą wspomóc nas w tej akcji serdecznie dziękujemy. Wiemy, że to bardzo chwalebne, zacne, dobroduszne i potrzebne być dla kogoś św. Mikołajem! Pomóżmy zwierzątom przetrwać zimową porę!

Aktualizacja 2.01.2024r.

Dary do schroniska zostały przekazane. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wzięli udział w zbiórce darów na rzecz  Schroniska dla zwierząt Przytulisko   w Chojnicach i jednocześnie życzymy szczęśliwego Nowego Roku 2024r. , spełnienia marzeń, zdrowia i wielkiego, otwartego serca na los innych ludzi oraz zwierząt.

Hanna Weltrowska

Mirosława Czarnecka