Półfinał wojewódzki w tenisie stołowym

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Półfinał wojewódzki w tenisie stołowym

Nikodem Orlikowski i Mateusz Budryca reprezentowali powiat chojnicki w półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Nasi tenisiści wywalczyli czwarte miejsce.

Udział w półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, Nikodem i Mateusz, zapewnili sobie dzięki zwycięstwom w dwóch poprzednich etapach rozrywek szkolnych. Początkowo, nasi tenisiści zdominowali etap miejski, by następnie okazać się najlepszymi w rozgrywkach powiatowych. Półfinał wojewódzki odbył się w Konarzynach. Nikodem i Mateusz rywalizowali w nim z trzema najlepszymi drużynami z powiatu starogardzkiego, kościerskiego i gdańskiego.

Mecze były bardzo wyrównane, a chłopcy walczyli bardzo dzielnie. Ostatecznie musieli jednak uznać wyższość rywali. Zajęli w półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, czwarte miejsce. Do tegorocznych rozgrywek tenisa stołowego, wszystkich naszych zawodników, przygotował pan Wojciech Przytarski.

Wyniki naszej drużyny:

SP 3 – SP 2 Kościerzyna 0:3

SP 3 – PSP Pączewo 0:3

SP 3 – SP Straszyn 1:3

Gratulujemy naszym tenisistom dobrego wyniku.