Wygrywamy ligę futsalu

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Wygrywamy ligę futsalu

Ogromnym sukcesem zakończył się udział naszej szkolnej reprezentacji w międzyszkolnej lidze futsalu. Chłopcy zdominowali rozgrywki i zajęli pierwsze miejsce.

Międzyszkolna liga futsalu została rozegrana w Chojnicach po raz pierwszy. Rywalizowali w niej uczniowie szkół podstawowych klas 7-8. Nasza reprezentacja nie miała sobie równych w lidze, rozgrywanej w hali sportowej Centrum Park Chojnice. Piłkarze SP 3 pokonali kolegów z „jedynki”, „piątki” i „ósemki”. Odnieśli w lidze same zwycięstwa, nie odnotowując żadnej porażki. Dodatkowo uczeń naszej szkoły – Bartek Wnuk – Lipiński okazał się najlepszym zawodnikiem ligi.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Budryca, Oliwier Skiba, Karol Żywicki, Ksawery Reszka, Vadym Demchuk, Aleksander Marasz, Krystian Toporek, Bartosz Wnuk – Lipiński.

Opiekunem drużyny jest pan Leszek Szank.

Gratulujemy chłopcom sukcesu.