Finałowe wieści z Gdańska

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
Finałowe wieści z Gdańska

„Trójka” po raz kolejny ma powód do dumy! Nazwiska naszych uczniów pojawiły się na listach finalistów Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych. Natalia Glazer, uczennica klasy 8a, zdobyła tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Natomiast Piotr Drobiński, uczeń klasy 8c, po raz kolejny zapracował na tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Efekty ich pracy okazały się doskonałe i godne podziwu. Jesteśmy dumni! Uczniowie pilni, zdolni, sumienni, kreatywni, otwarci na wiedzę i samodzielność myślenia.  Zdobycie tego prestiżowego tytułu finalisty jest dla naszej szkoły wielkim zaszczytem. Gratulujemy Wam, Natalko i Piotrze, jesteśmy bardzo dumni z Waszych osiągnięć i dokonań. Życzymy jeszcze wielu sukcesów! Brawo!