Paczuszka dla maluszka. Aktualizacja

Paczuszka dla maluszka. Aktualizacja

Trwa kolejna zbiórkowa akcja. Zawsze w grudniu jako szkoła dołączamy do akcji Fundacji Małych Stópek i zbieramy jednorazowe pieluszki dla dzidziusiow, typu pampers oraz chusteczki nawilżone. Wszystkie rzeczy możemy przynosić i zostawiać jak zawsze na dole w ostatnim boksie po prawej stronie lub u nauczycieli religii... Zbiórka trwa do 21 grudnia. Jak zawsze liczymy na pomoc i zaangażowanie w akcję, za co już dziękujemy.

Asia Orlikowska
Monika Wierzbicka
Katarzyna Pakmur

AKTUALIZACJA. Działamy! W tym roku już po raz trzeci nasza szkoła wlacza się w akcję Paczuszka dla maluszka, organizowaną prze Fundację Małych Stópek.

Uczniowie z klasy IV c przygotowali choinkę, na której zawiesili bombki z logo akcji. Jak przystało, pod choinką znajdują się już kartony, do których można wkładać potrzebne dary ... My jako społeczność szkolna zbieramy przede wszystkim pieluszki jednorazowe typu Pampers i chusteczki nawilżone.... , oczywiście każdy może pomóc i przynieść też chemię dla dzieci i niemowląt, która już znajduje się w naszych kartonach...Potrzebne rzeczy możemy przynosić i wkładać pod choinkę do 22 grudnia. Wszystkie prezenty, nauczycielki religii, pani Monika, pani Asia i pani Kasia, jak co roku przekażą do Fundacji Małych Stópek, Ambasadorzy Starogard Gdański. Marzymy, aby pod naszą choinką znalazło się jak najwięcej pieluszek, chusteczek, artykułów pielęgnacyjnych dla bobasów. Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą paczuszkę.