Święta już blisko!

| Opublikowane w: Aktualności, Laboratoria przyszłości
Święta już blisko!

Święta są już blisko!

Piątek, 22 grudnia 2023 roku uczniowie spędzili na wspólnych wigiliach klasowych oraz gromadząc się w sali gimnastycznej na świątecznych apelach. Teatr  "Maskarada" oraz chór "Do Re Mi" wystąpili w jasełkach szkolnych, a pani dyrektor, Ewa Sawicka, życzyła wszystkim wspaniałych, rodzinnych, dobrych Świąt, spotkanie zakończyło wspólne kolędowanie.
Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia przygotowaną przez Igora Piechowskiego z 6c. Film został nagrany kamerą insta 360o X2- z programu laboratoria przyszłości, następnie zapisany w pliku o rozszerzeniu INSV a następnie przekonwertowany do mp4.
Całą relację z jasełek przygotował dla nas Igor Synak z klasy 6b, będzie można ją zobaczyć niebawem.
W załaczeniu
list Pani Minister Edukacji i Nauki do społeczności szkolnych.