11 lutego - Światowy Dzień Chorego

11 lutego - Światowy Dzień Chorego

11 lutego będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji w naszej szkole organizujemy kolejną charytatywną zbiórkę... Na czym polega nasza akcja? Tym razem przynosimy do szkoły różnego rodzaju herbaty i dobrej jakości czekoladę (typu Milka, Goplana, Alpen Gold, Wedel). Wymienione produkty zapakujemy w szkole w małe prezentowe paczuszki i dostarczymy chorym z rejonu naszej szkoły. Dary przynosimy do nauczycieli religii do środy, 24 stycznia.

Już dziś dziękujemy za Waszą pomoc, wsparcie i otwarte serca. Każdy, kto może dołączyć do naszej akcji, tym drobnym gestem pamięci sprawi radość ludziom borykającym się z chorobą, unieruchomionym w domach. Każdy herbaciany i czekoladowy gest, przypomni, że z troską, empatią, miłością myślimy o słabszych, dotkniętych chorobą, niemocą.