Bal nad bale!

Bal nad bale!

Cóż to był za bal!

15 stycznia 2024 roku atmosfera w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach od rana przepełniona była wyczekiwaniem i ekscytacją! Tego dnia miał miejsce Bal Karnawałowy dla najmłodszych uczniów: klas 0-3.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej zadbali, aby sala gimnastyczna wyglądała wyjątkowo: udekorowana w kolorowe balony, stroje karnawałowe oraz rysunki. Uczniowie natomiast wraz ze swymi opiekunami przygotowali wspaniałe, kreatywne przebrania : nie zabrakło wśród nich postaci z bajek, księżniczek, superbohaterów, zwierzątek. Wszyscy razem tworzyli niezwykle barwny i ciekawy widok!

Świetną zabawę zapewniła grupa: Animacje Rewelacje wraz z DJ Szymonem Tecą. Były tańce, zabawy ruchowe, bańki mydlane, a nawet pomiar decybeli głośnego śpiewu każdej z zebranych klas! Radości i zabawie nie było końca!

Wszystko to było możliwe dzięki hojności i zaangażowaniu przyjaciół naszej szkoły. Wspomogli nas: p. Bogdan Kufel, p. Iwona Skocka oraz p. Sebastian Matthes - Radni Rady Miejskiej - Klub Radnych Arseniusza Finstera “Program 2023”. To za ich sprawą dzieci otrzymały słodkie upominki i napoje, a na zebranych rodziców czekała kawa ze słodkim dodatkiem, zadbali oni również o oprawę muzyczną całego przedsięwzięcia - za co bardzo serdecznie dziękujemy!

Bal z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych!