Artystyczne popisy w Tygodniu Kultury Ukraińskiej

Artystyczne popisy w Tygodniu Kultury Ukraińskiej

Tydzień Kultury Ukraińskiej w SP3 świętujemy z grupą artystów Art Voyage

Mnóstwo radości, uśmiechu i dobrej zabawy dostarczyło nam spotkanie z międzynarodową grupą artystów ART VOYAGE, którzy przybyli do nas z Odessy na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego SP3. Przedstawienie odbyło się 18 stycznia w sali gimnastycznej naszej szkoły w ramach Tygodnia Kultury Ukraińskiej. W swoim występie artyści wykorzystali efekty specjalne w postaci kolorowych świateł i dobrej muzyki. W tej atmosferze zaprezentowali wielkie lalki, tańczące trio, różową panterę, rosnącą matrioszkę – piękną Jasmine, zabawnego klauna Igora… Ze szczególnym entuzjazmem społeczność szkolna przyjęła występ Człowieka sprężyny, który był uczestnikiem rumuńskiego „Mam Talent”. Wszystkie popisy artystów wzbudziły ogromny aplauz szkolnej publiczności.Uczniowie bawili się doskonale. Zaproszeni przez artystów, chętnie brali udział w występach. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także świetnej zabawy.