Konkurs czytelniczy „W świecie książek”

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Konkurs czytelniczy „W świecie książek”

Po raz kolejny reprezentanci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 wzięli udział w miejsko – gminnym konkursie czytelniczym dla klas III organizowanym przez SP5 „W świecie książek” . Tym razem tematem konkursowych zmagań była książka T. Jansson pt. „Opowiadania z Doliny Muminków”. Na dzieci czekały przeróżne zadania: podpisywanie ilustracji, układanie puzzli, zgadywanie postaci na podstawie krótkich wskazówek. Nasza drużyna walczyła zaciekle i ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, oddając zwycięstwo gospodarzom-  zaledwie jednym punktem.

Naszą szkołę reprezentowały:

- Agnieszka Słomska z klasy III c

- Kamila Świerczyńska z klasy III a

- Antonina Lewińska z klasy III b

Potyczki miejsko – gminne zostały poprzedzone eliminacjami szkolnymi, w których udział wzięli uczniowie klas III. Wyróżnienie w etapie szkolnym otrzymała Paula Fryca z klasy III b.

Wszystkich uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!