Spotkanie z Januszem Chomontkiem

Spotkanie z Januszem Chomontkiem

Uczniowie naszej szkoły mieli niezwykłą przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Januszem Chomontkiem - 20 - krotnym rekordzistą Guinnessa w podbijaniu różnych piłek. Spotkanie rozpoczęło się od pokazu niesamowitych umiejętności naszego gościa. Swoimi zdolnościami mogli się także pochwalić nasi uczniowie, spośród nich niekwestionowanym mistrzem został Karol Żywicki z klasy 7a, któremu udało się podbić piłkę największą ilość razy. Wizyta Janusza Chomontka była nie tylko okazją do zobaczenia jego zdolności, ale przede wszystkim do zdobycia nowych doświadczeń i inspiracji. Jak mówi sam mistrz, ważne jest codzienne ćwiczenie, ruch, uczestniczenie w zajęciach wychowania fizycznego. Każdy może osiągnąć sukces, nawet jeżeli droga do niego wydaje się trudna i wyboista. Po pokazie był czas na pytania, rozmowę, uścisk dłoni czy pamiątkowe zdjęcie.
Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów!