11 lutego - Dzień Chorego

11 lutego - Dzień Chorego

11 LUTEGO – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Chorego, w naszej szkole odbyła się kolejna charytatywna zbiórka. Tym razem zbieraliśmy słodką czekoladę i pyszne herbatki, na zimowe wieczory. Podarunki od nas zostały zapakowane w małe prezentowe paczuszki. Do każdego prezentu uczniowie z klasy VI b Olga, Nadia, Zuzia i Oliwier oraz VIII b Tosia, Tosia, Marina i Daria wykonały laurki z życzeniami dla chorych. Powstało ok. 60 paczuszek, które zostaną przekazane przez księży pracujących w chojnickiej Bazylice chorym, mieszkającym w naszym rejonie. Po raz kolejny pokazaliście, że  potrzebujący człowiek, wymagający nie tylko pomocy fizycznej, ale także naszej pamięci, nie jest Wam obojętny. Za to bardzo Wam dziękujemy.

Nauczycielki religii - p, Asia, p.Kasia, p Monika