Konkurs recytatorski Dzieciństwo wierszem malowane`2024, etap szkolny

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Konkurs recytatorski Dzieciństwo wierszem malowane`2024, etap szkolny

Jak wiosna to poezja! W piątek, 15.03.2024 r. w czytelni szkolnej miała miejsce kolejna, już 24, edycja konkursu recytatorskiego “Dzieciństwo wierszem malowane” przygotowana przez bibliotekarkę Annę Czajkowską. Jury w składzie: Marzena Radtke, Agnieszka Szynalewska, Marzanna Rostankowska, czuwało nad przebiegiem konkursu. Zgromadzona w czytelni publiczność miała przyjemność wysłuchać pięknie przygotowanych przez uczniów recytacji konkursowych. Uczestników podzielono na trzy kategorie wiekowe: klasy 1-3, 4-6 oraz 7-8.

Lista laureatów prezentuje się następująco:

1 m. Nela Nowacka, kl. 1b

Nagrody za udział:

- Antonina Lewińska, kl. 8b

- Paula Fryca, kl. 8b

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców, każdy uczestnik otrzymał także kolorowankę o Natanielu Mateuszu Wolfie, która ukazała się nakładem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach. Zwycięzcy, którzy zajęli miejsca (1., 2. lub 3.) oraz uczennice klasy 8b będą reprezentowali naszą szkołę podczas miejskiego etapu konkursu: 22 marca 2024 r. w Chojnickim Centrum Kultury. Trzymamy za Was mocno kciuki, powodzenia!