Wielka Liga Czytelnicza

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Wielka Liga Czytelnicza

Uczniowie Zespołu Szkolno -Przedszkolnego nr 3 po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie czytelniczym Wielka Liga Czytelnicza. Konkurs ten skierowany jest do uczniów klas 1-8 oraz ich najbliższych, jego celem jest zachęcanie do rodzinnego, wspólnego czytania oraz promowanie czytelnictwa jako formy spędzania wolnego czasu.

W etapie szkolnym konkursu uczestnicy zdobywali sprawności czytelnicze, czytając kolejne lektury i  rozwiązując przygotowane na ich podstawie testy. Do etapu powiatowego zakwalifikowało się po trzech zawodników w klasach I-IV oraz V – VIII.

I-IV:

-Piotr Sosiński kl. IVa

- Paweł Sosiński kl. IVa

- Maja Szyca kl. IVa

V – VIII

- Klaudia Drzycimska kl. VIIIa

- Natalia Glazer kl. VIIIa

- Fabian Drzycimski kl. Vc

Z dumą informujemy, że drużyna w kategorii klas V – VIII reprezentowała naszą szkołę  na  etapie wojewódzkim konkursu, który odbył się 28 marca 2019 r. w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej w Gdańsku.