Ola i Filip w świątecznym Escape Roomie. Kluczem była świetna znajomość j. angielskiego

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia

III MIEJSCE – Easter Escape Room – konkurs z języka angielskiego w T3.

W poniedziałek 23 marca 2024 roku uczniowie klas ósmych: Filip Gierszewski, 8a oraz Ola Jurczenko, 8b pod opieką nauczyciela pani Natalii Marchwickiej udali się na świąteczny konkurs języka angielskiego zorganizowany przez Technikum nr 3 im. Bohaterów Szarży pod Krojantami w Chojnicach. Ciekawa formuła konkursu przyciągnęła uwagę 7 szkół podstawowych (gminnych oraz miejskich). Uczniowie zmagali się z zadaniami leksykalno-gramatycznymi i pytaniami dotyczącymi wiedzy o krajach anglojęzycznych, wszystko o tematyce wielkanocnej. Każda drużyna pracowała w swoim tempie, zamysłem konkursu było to, aby w jak najkrótszym czasie rozwiązać wszystkie zagadki oraz hasła, które dawały dostęp do kolejnego zadania. Ola i Filip zdobyli III miejsce, świetnie poradzili sobie z łamigłówkami przygotowanymi przez nauczycieli T3.