Laptopy dla uczniów z projektu

| Opublikowane w: Aktualności
Laptopy dla uczniów z projektu

Ważny komunikat dla mieszkańców Chojnic, którzy otrzymali laptopa z projektu "Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR"

 

Urząd Miejski w Chojnicach przypomina o konieczności złożenia oświadczeń o dalszym użytkowaniu sprzętu przez uczestników projektu „Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –Granty PPGR”, którzy otrzymali laptopy za pośrednictwem Gminy Miejskiej Chojnice.

Złożenie oświadczeń jest obowiązkiem wynikającym z zawartych przez 578 uczestników projektu umów przekazania. W myśl umów uczestnicy projektu są zobowiązani do zachowania efektów projektu (posiadania i użytkowania sprzętu) przez okres 2 lat od jego zakończenia. W przypadku niedotrzymania wymaganego okresu trwałości, uczestnicy zobowiązani będą do zwrotu wartości przedmiotu umowy wraz z odsetkami.

Czas na złożenie pierwszego z dwóch oświadczeń przez osoby, które otrzymały sprzęt w ramach projektu przypada w okresie od 1 do 27 kwietnia 2024 r.

Dokładne informacje oraz wzór oświadczenia dostępne są na stronie: https://miastochojnice.pl/wazny-komunikat-dla-mieszkancow-ktorzy-otrzymali-laptopa-z-projektu-wsparcie-dzieci-z-rodzin-pegeerowskich-w-rozwoju-cyfrowym-granty-ppgr/