Rozgrywki w piłkę nożną

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Rozgrywki w piłkę nożną

Zakończyły się tegoroczne rozgrywki szkół podstawowych w piłkę nożną. Dorobek naszej szkoły to trzy trzecie miejsca.

Do Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej przystąpiły reprezentacje chojnickich szkół podstawowych. Zawody odbyły się na boisku Modrak, a za organizację imprezy odpowiadali nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły.

Ekipy SP 3 rywalizowały w Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców i dziewcząt. W rozgrywkach uczniów młodszych (Igrzyska Dzieci) chłopcy zajęli trzecie miejsce. Tę samą pozycję wywalczyły starsze dziewczęta w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Na najniższym stopniu podium, uplasowali się również starsi chłopy z naszej szkoły.

Wyniki IMS dziewcząt:

SP 3 – SP 1 3:3

SP 3 – SP 8 5:0

SP 3 – SP 7 1:2

SP 3 – SP 5 1:1

Wyniki IMS chłopców:

SP 3 – SP 7 0:2

SP 3 – SP 1 2:0

SP 3 – SP 5 0:1

SP 3 – SP 8 1:1

Wyniki ID chłopców:

SP 3 – SP 1 2:2

SP 3 – SP 8 5:2

Półfinał: SP 3 – SP 7 2:3

Mecz o 3 miejsce: SP 3 – SP 1 4:3

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Kowalik, Oliwier Cieśliński, Adrian Chrapkowski, Maksymilian Kłopotek – Główczewski, Szymon Lewandowski, Alan Żynda, Dawid Drobiński, Borys Wlaziński, Mateusz Budryca, Karol Żywicki, Oliwier Skiba, Paweł Kalinowski, Vadym Demchuk, Bartłomiej Wnuk – Lipiński, Kamil Grochowski, Aleksander Marasz, Sandra Elas, Maja Kloskowska, Julia Andrzejewska, Patrycja Lica, Maryna Tsyrkun, Milena Ginter, Yaroslawa Safronchuk, Kamila Świerczyńska.