Zbieramy dary. Pomóż!

Zbieramy dary. Pomóż!

Serdecznie prosimy o wspomożenie zbiórki materiałów higienicznych: nowych szczoteczek do zębów, past do zębów i mydeł. Przekażemy je do najbardziej potrzebujących misji w Afryce.

Dzięki Fundacji Redemptoris Missio zbieramy środki higieniczne dla afrykańskich dzieci chodzących do misyjnych szkół i przedszkoli. Misjonarze dzięki darom mogą wprowadzić mycie zębów w swoich szkołach. Ponadto szczoteczki zebrane w latach poprzednich zdążyły się już zużyć. Dzieci, w nagrodę za sumienne szczotkowanie zębów przez cały rok, przed wakacjami dostają swoje szczoteczki do domu. Misjonarze proszą o kolejne szczotki, aby i w kolejnym roku dzieci mogły myć nimi swoje ząbki.

Szczoteczki, pasty i mydła przynosimy do nauczycieli religii do 30.05. 2024 . Dziękujemy za wsparcie ...