Filmowa relacja z konkursu MAM TALENT

| Opublikowane w: Aktualności, Laboratoria przyszłości
Filmowa relacja z konkursu MAM TALENT

W czwartkowe popołudnie, 23 maja, aula Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach wypełniła się uczniami, rodzicami, nauczycielami oraz zaproszonymi gośćmi, którzy przybyli na coroczny konkurs "Mam Talent". Tegoroczna edycja była wyjątkowa nie tylko ze względu na niezwykłe talenty młodych uczestników, ale także dzięki obecności specjalnych gości – zespołu Roomix oraz Martyny Wojtas, zwyciężczyni programu "The Voice of Poland".

Przebieg Konkursu

Konkurs rozpoczął się od powitania wszystkich zgromadzonych przez dyrektora szkoły, pana Karola Kołyszko. Dyrektor wyraził podziękowania za wsparcie rodzicom i nauczycielom. Po krótkim wprowadzeniu, scena należała już do młodych artystów.

W konkursie wzięło udział czternastu uczestników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w różnych dziedzinach – od śpiewu, przez taniec, aż po pokazy akrobatyki. Każdy występ był nagradzany gromkimi brawami, a atmosfera w sali była pełna entuzjazmu i radości.

Występy Specjalne

Po zakończeniu występów konkursowych, na scenie pojawili się goście specjalni. Jako pierwszy wystąpił zespół Roomix, który rozgrzał publiczność swoimi energetycznymi utworami. Muzycy z Roomixu nawiązali świetny kontakt z publicznością, a ich występ został przyjęty owacjami na stojąco.

Kolejnym punktem programu był występ Martyny Wojtas, której talent wokalny znany jest w całej Polsce dzięki zwycięstwu w programie "The Voice of Poland". Martyna zaśpiewała kilka utworów, które porwały serca zgromadzonych. Jej występ był pełen emocji i z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Ogłoszenie Wyników

Po części artystycznej nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Jury, w skład którego wchodzili nauczyciele oraz zaproszeni goście, miało trudne zadanie.

Kategoria : śpiew:

1 miejsce Cezary Girzelski kl.2b

2 miejsce Marcelina Gibowska kl. 5b

3 miejsce Nikola Helta kl. 4c

 

Kategoria taniec:

1 miejsce Zofia Krakowiak kl. 4c

2 miejsce Nina Fierek kl. 4c

3 miejsce trio: Blanka Brauer, Zuzanna Toporek, Kalina Loch z kl. 1c

Specjalną nagrodę publiczności otrzymała Marcelina Gibowska.

Podziękowania i Zakończenie

Na zakończenie konkursu dyrektor Karol Kołyszko podziękował wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy oraz zaproszonym gościom za uświetnienie tego wyjątkowego dnia. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Szkolny konkurs "Mam Talent" w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach po raz kolejny pokazał, jak wiele talentów kryje się wśród młodych uczniów. Dzięki takim wydarzeniom młodzież ma okazję rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi z innymi. Tegoroczna edycja z pewnością zostanie zapamiętana jako jedna z najbardziej udanych i inspirujących.

RELACJA FILMOWA

Relację filmową przygotowali wspólnie uczniowie na lekcji. Dostępna tutaj wersja została nagrana przez Huberta Choińskiego a zmontowana przez Bartka Januszewskiego i Igora Synaka. Przy nagraniu wykorzystano kamerę FUJIFILM XT-200, sfinansowaną z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

W.R