Ach, co to był za bal!

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia
Ach, co to był za bal!

Ach, co to był za bal!

7 czerwca 2024 roku w restauracji "Gościniec" ósmoklaściści A.D. 2024 bawili się na swoim pierwszym ważnym balu, którego organizacją zajęli się rodzice uczniów! I zrobili to perfekcyjnie! Upiekli też dla bawiących się wyborne ciasta, które uczyniły spotkanie bardzo apetycznym i słodkim. Bardzo dziękujemy w imieniu wszystkich bawiących się w lokalu za tak wyborne słodkości.
Mlodzież natomiast zachwyciliła wszystkich zgromadzonych wybranymi na tę okazję strojami,  nienagannym zachowaniem i wielkim zapałem do dobrej zabawy. Towarzyszyli im w zabawie wychowawczynie, panie Michalina Krzemieniecka, Natalia Marchwicka. Ewa Murawska oraz dyrekcja szkoły i wychowawcy, którzy prowadzili ich w klasach nauczania zintegrowanego - panie Hanna Weltrowska, Mirosława Czarnecka i Beata Wielewska. To miłe spotkanie kończące pewien etap młodości i dorastania każdy mógł utrwalić korzystając z fotobudki. Jak się okazało to był bardzo trafiony pomysł.

Co jeszcze warto napisać? Młodzież świetnie przygotowała się do prezentacji poloneza, który rozpoczął bal. Taniec poprowadził dyrektor Karol Kołyszko z panią Ewą Sawicką. Warto było ćwiczyć wcześniej układ tego tańca pod okiem nauczycieli w-f. (Dziękujemy za pomoc i trafne instrukcje!). Na balu młodzi zebrali za taniec zasłużone brawa. Pokazali się w polonezie rewelacyjnie, co skrzętnie zarejestowali fotoreporterzy i  rodzice. Szkoda, że czas zabawy tak szybko upłynął, bo wspólna zabawa w "Gościńcu" była przednia!

link  Ósmoklasiści tańczą poloneza