Zakończenie roku szkolnego przez kl. 1-7

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia
Zakończenie roku szkolnego przez kl. 1-7

21 dzień czerwca to także dla nas ważny, niepowtarzalny dzień w roku. Po długiej wytężonej pracy szkolnej jesteśmy gotowi, aby ten dzień celebrować. Otrzymaliśmy cenzurki, wszyscy, jak tu w szkole jesteśmy. Mamy więc promocję do klas programowo wyższych! Braliśmy udział w konkursach, turniejach, składaliśmy do organizatorów prace plastyczne. Pisaliśmy sprawdziny i kartkówki. Staraliśmy się, każdy na własną miarę.

Dzisiaj ostatni dzień w klasach. W sali gimnastycznej trwa uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/24. Jest nasza wychowawczyni /wychowawca/ , koleżanki, koledzy. Towarzyszą nam również panie wicedyrektorki szkoły, Zofia Myszka i Ewa Sawicka oraz pan przewodniczący Rady Rodziców, Łukasz Masiak.

Od każdego z gości otrzymujemy miłe wakacyjne życzenia i pozdrowienia.

Są i nagrody dla nas!

Za wyróżniające się świetnymi notami świadectwa i nasze osiągnięcia otrzymaliśmy bony upominkowe uprawniające do zakupów w sklepie Martes , ufundowane przez Radę Rodziców SP3.
A wszyscy w klasach I - III zostaliśmy też nagrodzeni książkami, przydadzą się na wakacyjne czytanie.

Cieszymy się, że i w tym roku nieźle nam szło w konkurach i zawodach. Mamy wśród nas "najlepszego sportowca". To uczeń klasy 7a (Mateusz Budryca).Bardzo nagrodzonym za swoje osiągnięcia jest też inny siódmoklasista - Bartosz Kuklinski z 7 b (Nagroda Burmistrza Miasta Chojnice` 2024 dla najlepszego ucznia).

Oto my, którzy świętujemy zakończenie roku szkolnego! Mamy wakacje! Cieszymy się z tego powodu! Pragniemy aby były radosne i obfiowały w letnie podróże i przygody! Bardzo będziemy dbać o swoje bezpieczeństwo nad wodą, w górach, na ulicach miast i wsi. Wiemy, że to ważne.

Do zobaczenia we wrześniu!

Fotoreportaż z zakończenia roku