Zakończenie roku Sówek

| Opublikowane w: Aktualności
Zakończenie roku Sówek

W piękne, piątkowe popołudnie, 21 czerwca 2024 r., odbyło się zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego naszych Sówek.

Na samym  początku głos zabrał p. Dyrektor Szkoły dziękując dzieciom i ich rodzicom za owocną współpracę i zaangażowanie w życie szkoły.

Podczas uroczystości dzieci podziękowały za edukację pięknym przedstawieniem. Przedszkolaki z oddziału polsko- ukraińskiego cudownie zaprezentowały swój program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowaniu uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, biorąc pod uwagę, że czternaścioro przedszkolaków z grupy Sówki pochodzi z Ukrainy. Zaproszeni rodzice docenili ich występ gromkimi brawami.

Dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, a wcześniej wspaniałych i udanych WAKACJI!