II edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
II edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

6 maja b.r. w Sp nr 27 w Gdańsku odbył się długo wyczekiwany Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Keep Calm and Learn English dla uczniów klas I-III. Paulina Radtke Ia, Alicja Kempinska IIa oraz Ola Jurczenko IIIb wygrały eliminacje szkolne, tym samym dzielnie reprezentowały naszą Szkołę w II edycji konkursu, który nie tylko sprawdzał umiejętności językowe, ale także wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych. Nasze uczennice zdobyły wysoką liczbę punktów, w konkursie brała udział ponad setka uczniów, więc rywalizacja była zacięta i nie obyło się bez dogrywki. Ola Jurczenko została laureatką zdobywając 3 miejsce w kategorii klas trzecich. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do poszerzania swoich umiejętności.

Nauczyciele języków obcych ZSP3