Finisz maratonu czytelniczego

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Finisz maratonu czytelniczego

14 maja 2019 r. w bibliotece szkolnej spotkali się najwytrwalsi maratończycy w czytaniu. Uczniowie klas trzecich odebrali zasłużone nagrody!  Od października 2018 roku do kwietnia 2019 roku spotykając się co miesiąc w bibliotece zbierali punkty za wiadomości o lekturach, które zaplanowane były do przeczytania jako etapy maratonu czytelniczego. Wszyscy wytrwali czytelnicy odebrali od pani wicedyrektor Zofii Myszki serdeczne gratulacje, dyplomy, nagrody przygotowane przez bibliotekarkę, Annę Czajkowską. Dyplomy uznania otrzymali też zwyciężczynie etapu szkolnego konkursu czytelniczego „W świecie książek”. Przypominamy, że drużyna trzecioklasistek, Antonina Lewińska, Agnieszka Słomska, Kamila Świerczyńska w etapie miejsko – gminnym tegoż konkursu zajęła II miejsce!

Maraton czytelniczy klas III

1. miejsce Agnieszka Słomska
  2. miejsce Antonina Lewińska, Filip Gierszewski
  3. miejsce Zofia Kimel, Kamila Świerczyńska