Sport i zabawa w SP3

| Opublikowane w: Aktualności, Sport
Sport i zabawa w SP3

Sport to świetna zabawa!

5 czerwca 2019 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach spotkały się dwunastoosobowe drużyny uczniów klas I – III z chojnickich szkół podstawowych – SP1,SP3,SP5, SP7 i Katolickiej Szkoły Podstawowej, aby  rozstrzygnąć, która ze szkół obejmie w posiadanie  na rok puchar miejskich  rozgrywek sportowych dzieci młodszych pn. „Sport to świetna zabawa”. Walka o puchar od początku była bardzo wyrównana. Uczennice i uczniowie pokazali, że formę sportową mają wspaniale wypracowaną, a duch rywalizacji o punkty nie opuścił ich nawet na chwilę!  Po ośmiu konkurencjach turnieju w walce o pierwsze miejsce trzeba było rozegrać dogrywkę między drużynami walczącymi o  najwyższe podium.

Wyniki końcowe tegorocznych rozgrywek:

  1. Szkoła Podstawowa nr 3
  2. Szkoła Podstawowa nr 5
  3. Szkoła Podstawowa nr 1
  4. Szkoła Podstawowa nr 7
  5. Katolicka Szkoła Podstawowa

Uczestnicy zawodów przyjęli gratulacje za wspaniałą  postawę sportowców od dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach, pana Karola Kołyszko. Dla wszystkich szkół przygotowano zasłużone dyplomy, nagrody oraz lody dla sportowców od sponsora imprezy.

Puchar zawodów na kolejny rok pozostaje w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach, a dzisiejsze współzawodnictwo na parkiecie sali gimnastycznej jeszcze raz potwierdziło, że sport to  świetna, pasjonująca zabawa!

(ZSz-P nr 3)