Konkurs plastyczny w świetlicy klas 1-3' 2026

| Opublikowane w: Aktualności
Konkurs plastyczny w świetlicy klas 1-3' 2026

Z radością informujemy, że prace naszych 4 "świetliczaków": Lilianny Klapy z klasy 1a, Aminy Cherikovej z klasy 1d, Markiana Zahortynsky z klasy 2d, Henryka Zakrzewskiego z klasy 3c będą reprezentować naszą szkołę w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Świetlic Szkolnych.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu lapbooka - zwierzęta Ameryki Północnej". Lapbooki to prace przestrzenne przypominające otwieraną teczkę z różnymi informacjami i ciekawostkami. Treść pracy i sposób jej przedstawienia zleży wyłącznie od jej autora. Poza estetyką wykonowani, trzeba sie także wykazać wiedzą i umiejętnościami plastycznymi. Konkursowi patronuje Pomorski Kurator Oświaty.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie:)